samsung-galaxy-s8

Като всяко ново устройство, Galaxy S8 не се размина без проблеми след премиерата си. Голяма част от първите закупили го клиенти в Южна Корея, се оплакват от силен червен оттенък на екрана, който не може да бъде коригиран чрез настройките, други изпитват затруднения с безжичното зареждане, а тези дни стана ясно и, че много клиенти се оплакват от спонтанно рестартиране на телефона.

Samsung първоначално отрече да има проблем с чрвенеене на дисплея, но след това обеща да пусне актуализация, която да позволи на потребителите по-финни настройки и от вчера тя вече е факт.

След ъпдейта, потребителите ще открият допълнително меню за настройки в Adaptive Display, от където могат да управляват баланса на цветовете, както намерят за добре, а направените корекции ще бъдат достъпни и при всички други екранни опции. Интересно е, че има нов баланс на цвета на екрана, който ще ви помогне да настроите цветовете по краищата му.

За момента актуализацията е налична само за Корея, тъй като оплакванията за червен оттенък, бяха от тамошните потребители, които имаха възможността да закупят новия Galaxy S8 няколко дни по-рано, но най-вероятно компанията ще я направи достъпна и за останалите части от света малко по-късно, след като Consumer Reports обяви, че четири от осемте закупени от организацията телефона, също страдат от проблема.

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *